Formularz wypełniony prawidłowy, dziękuję.

Błąd przy wypełnianiu formularza. Spróbuj ponownie.

Zabezpieczony: Asia & Jacek

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej:

Witam wszystkich,

Niebawem zamierzam odświeżyć zawartość bloga – także zapraszam do regularnego sprawdzania treści.

W międzyczasie zapraszam do polubienia strony na facebooku 🙂

Nowy Blog o tematyce ślubnej

Witam wszystkich!

Zanim w pełni ruszy sezon 2010, chciałbym zdążyć i uruchomić wreszcie nową stronę internetową o tematyce czysto ślubnej. Zdaję sobie sprawę, że strona-matka agencja-fotograficzna.pl ma charakter bardziej komercyjny. Nie ma muzyki, nie ma fajerwerków, jest jak to powiedział jeden z moich poprzednich klientów, Pan Młody z 2009 roku, „profesjonalnie oschła” 🙂

Idąc za potrzebą rynku powstanie tutaj niebawem zbiór moich najciekawszych pełnych reportaży z ostatnich lat. Obecnie są widoczne tylko dwa i niestety czasowo nie wyrobiłem się jeszcze, żeby przetworzyć pozostałe fotografie na potrzeby nowej strony.

Z tego względu zainteresowane pary odsyłam do działu portfolio, w którym można obejrzeć kilkadziesiąt pozostałych zdjęć w 4 kategoriach:

Fotografia ślubna Philipp Gmür

Obecnie pracuję bardzo dużo w terenie poza Poznaniem, w związku z czym mam bardzo mało czasu na dokończenie tej strony. Mam nadzieję, że do końca roku uda mi się znaleźć wolny tydzień i przysiądę do tego tematu.

Niemniej wszystkich zainteresowanych moją ofertą zapraszam na spotkanie osobiste. Podczas takiej niezobowiązującej rozmowy będę mógł przedstawić dużo więcej materiału na żywo, zdjęcia w albumach i w ramce, chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania, podpowiem z jakiej kapeli albo z jakiego DJ’a warto skorzystać, gdzie zorganizować wesele oraz na co zwrócić uwagę przy organizacji wesela, przy zamawianiu wszelkiego typu związanych ze ślubem usług 🙂

Pozdrawiam

Philipp Gmür

Ślub Kasi & Bartka

Ostatni oddany ślub w tym roku. Największe wrażenie zrobiła na mnie Bazylika w Licheniu. Zdjęcia zrobiły się praktycznie same, do tego wymarzona pogoda i pora dnia. Będę miło wspominał nie tylko okoliczności tego reportażu ale również wszechobecne szczere uczucia i emocje Młodej Pary oraz rodziny.

Na drodze do ładnych fotografii stanął mi tylko operator kamery, o którym wcześniej mnie nie poinformowano. Byłem pełen obaw na widok jego diodowego solarium domowej roboty, zasilanym akumulatorem samochodowym ze skórzanej torby na pasku. Jednak krótka wymiana zdań z kamerzystą, który koniecznie w tej pięknej złotej bazylice chciał „doświetlać” swoim autorskim ustrojstwem, uchroniła mnie przed tym jaskrawym bladobłękitnym jednostronnym zafarbem na każdym zdjęciu. Jak się później okazało bardzo miły facet, w ogóle sobie nie przeszkadzaliśmy, pełna współpraca.

Kilka tygodni później plener w centrum Poznania. Niby nic wielkiego ale dziękuję przede wszystkim Kasi za wytrwałość, bo było niesamowicie zimno i wietrznie. Jednocześnie dziękuję Kamili za pomoc przy realizacji sesji i trzymanie światła, blend, statywów – wiem, że nie było łatwo. Od przyszłego sezonu obiecuję zaopatrzyć się w większą ilość asystentów!

Więcej zdjęć Kasi i Bartka znajdziecie tutaj.


Ślub Beaty & Kuby

Z Beatą i Kubą przejechaliśmy się na plener do Niemiec. Wyjazd w południe, powrót w nocy. Liczyliśmy na dobrą pogodę i ładne zachodzące słońce 🙂 Towarzyszyło nam zainteresowanie i na każdym kroku składano młodym gratulacje.

Przyzwyczajony do naszych lokalnych zakazów fotografowania spodziewałem się, że będą jakieś problemy z uzyskaniem pozwoleń na zdjęcia czy to na dworcu, czy np. w dzielnicy rządowej. Okazało się, że nikomu nie przeszkadzała nasza obecność. Spacer przez miasto zakończył się bez komplikacji i pociągiem wróciliśmy na obrzeża Berlina, gdzie czekał na nas samochód. Wyszło nawet taniej niż kupowanie plakietki strefy ekologicznej. A i z tym byłby pewnie kłopot, bo w niedzielę trudno ją zdobyć a stacje benzynowe jej nie sprzedają.

Bardzo dziękuję Łukaszowi za pomoc i asystowanie. Wiele ujęć nie powstałoby bez Twojego zaangażowania!

Więcej zdjęć Beaty & Kuby znajdziecie tutaj.